Monitoring fraz 24/7

Optymalizacja strony lub sklepu

Dedykowany opiekun

Link building

Audyt UX strony lub sklepu

Pozycjonowanie stron www i sklepów on-line

Chcesz aby Twoja strona lub sklep internetowy był wysoko w organicznych wynikach wyszukiwania? SEO, bo taki jest skrót (od ang. Search Engine Optimisation) to szereg działań składających się na tzw. pozycjonowanie strony internetowej lub sklepu.
Jako Agencja Interaktywna zajmująca się marketingiem, naszym klientom oferujemy również SEO czyli pozycjonowaniem stron oraz sklepów on-line. Właściwe, profesjonalne pozycjonowanie jest wręcz kluczowe, ze względu na widoczność Państwa biznesu w sieci.
Codziennie setki tysięcy użytkowników internetu przeszukuje przeglądarkę Google. Są zainteresowani produktem czy usługą. Jak przyciągnąć użytkownika czy kupującego do właśnie Twojej strony czy sklepu?
Otóż, profesjonalne działania SEO spowodują, że Twoja strona będzie łatwo znajdowalna.
Odpowiednia strategia pozycjonowania oraz właściwie dopasowane słowa kluczowe spowodują, że Państwa strona będzie widoczna na „najlepszych”, czyli najwyższych pozycjach w wyszukiwarce Google.

Pozycjonowanie stron www Poznań

Proces pozycjonowania

Pozycjonowanie sklepów internetowych poznań

Na początku musimy wykonać analizę państwa strony internetowej, poznamy potrzeby, wybierzemy właściwy zestaw słów kluczowych.
Dostosujemy Państwa stronę to wymagań wyszukiwarki Google (strona lub sklep przyjazne wyszukiwarce Google)- to parę zabiegów w kodzie źródłowym strony – sprzyjające procesowi pozycjonowania.
Optymalizacja to nie jednostkowe działanie, ale proces kreowania połączeń, analizowanie poczynań konkurencji w tej materii, SEO copywriting; to ciągłe dążenie do perfekcji.
Naturalnie do tych działań prowadzone są analizy oraz raporty wyników . Należy pamiętać, że uzyskanie pierwszych miejsc w wynikach wyszukiwarki Google może pochłonąć trochę czasu, od dwóch tygodni do nawet paru miesięcy, w zależności od obszaru oraz konkurencyjności fraz.

01

Wstępna analiza strony lub sklepu klienta

02

Przygotowanie fraz oraz wstępna optymalizacja

03

Proces optymalizacyjny - treści i link building

04

Raportowanie wyników pozycjonowania

05

Stały kontakt z klientem