Poznaj nas!

Biuro Ecommercy Magdalena Chlebowska Poznań

Jesteśmy grupą specjalistów zajmujących się budową wysokiej jakości stron internetowych, sklepów on-line oraz szeroko pojętym marketingiem w Internecie – min. pozycjonowanie, wszystkie rodzaje kampanii w Google AdWords, Social Media Marketing, Content Marketing oraz Copywriting.
Dysponujemy nowoczesnym biurem w centrum Poznania – to tam projektujemy, wdrażamy, opracowujemy i optymalizujemy wszystkie nasze projekty.
Jeśli chcesz spotkać się z nami i porozmawiać o tym jak możemy usprawnić Twój biznes w Internecie, zadzwoń i umów się na spotkanie. Umówimy Twój projekt przy dobrej kawie lub herbacie!

Praca z grupą specjalistów

Decydując się na współpracę z nami masz pewność, że będziesz współpracować ze specjalistami w swojej branży. W naszym zespole posiadamy grafików, programistów, koderów, copywriterów, social media specialistów oraz specjalistów od Google AdWords i Facebook Ads. Do każdego projektu podchodzimy jak zawsze – z wielką starannością o każdy szczegół. Każdego z naszych klientów staramy się traktować indywidualnie, a naszą ofertę niczym dobry krawiec – zawsze uszyć na miarę potrzeb i możliwości Twojego biznesu.

Grafika nasza agencja

Jesteśmy developerem i resellerem Shoper

Grafika reseller Shoper

Jesteśmy Developerem i Premium Resellerem jednej z najlepszych platform e-commerce w Polsce – sklepy internetowe Shoper.
Specjalizujemy się w tworzeniu indywidualnej grafiki dla sklepu, rozbudowujemy funkcjonalność, integrujemy sklepy z hurtowniami, pozycjonujemy, reklamujemy i optymalizujemy wszystkie sklepy na platformie Shoper. Jako jedyni w Polsce optymalizujemy sklepy Shoper pod wyszukiwarkę Google.

Własna infrastruktura - bezpieczeństwo danych

Współpraca z Ecommercy to dużo więcej korzyści niż Ci się wydaje. Chcesz abyśmy stworzyli dla Ciebie stronę lub sklep, ale nie posiadasz hostingu? Możemy pochwalić się własną infrastrukturą serwerową. Dodatkowo nasze serwery są pilnie strzeżone przez naszych administratorów. Dzięki autorskiej optymalizacji oraz dyskom SSD zapewniamy szybkie działanie Twojej strony www lub strony sklepu. Oprócz tego u nas możesz liczyć zawsze na kopię zapasową swoich danych, pełne wsparcie merytoryczno-techniczne naszych administratorów sieci oraz dostęp do autorskiego panelu do zarządzania danymi (poczty, konta ftp, itp) oraz panelu poczty.

Własna infrastruktura serwerowa